DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 04.07.2014 08:42:33 

Sebastián je naše slniečko

 naši kamaráti...

 

   ...  ahoj, toto sú moji kamaráti...

Jakub

      

                 

 Toto je starší brat Jakub, je to naozajstný kamarát, hraje hokej, majú svoju web stránku.

 Toto sú deti a maminky, s ktorými sme sa zoznámili na liečení, každý z nich má svoj osud...

Silvinka

     

Silvinka s manikou Evkou sú super baby, ktoré máme veľmi radi. Silvinka je pekné dievčatko po maminke, je s nimi veľké sranda.

 

Adamko

   

Adamko je rovnako starý ako náš Sebastián, je to tiež ryba. Maminka Lubka, super mamina, má ešte dve "skoro dospelé baby". Napriek tomu, že to nemá najjednoduchšie, usmieva sa a srší optimizmom a snaží sa robiť všetko čo sa dá, nie len pre Adamka. Je to veľká bojovníčka a patrí jej môj obdiv.

 

Danielka

 

Danielka je malá všetečka a jej manina tiež. Sú to dobré baby, ktorých je všade plno. Mamina nemá problém vybaviť, zariadiť,pomôcť.

Martinka

 

Martinka s maminkou Ivetkou sú veľké bojovníčky, Ivka je vždy usmiata, zábavná, optimistická. Zlaté baby. Martinka má za sebou veľa operácií, ale je to veľká bojovníčka, po mamine. Vždy so sebou prinesú veľa smiechu.

Jožko

 

Jožko je zlatý chlapec, veľký fešák. Je to veľký bojovník. Maminka Erika bola tá, ktorá sa nás na Kramároch na chirurgii ujala, veľmi pomohla, dodávala energiu. Pretože už mala niečo za sebou, vedela, čo nás čaká, pomáhala nám prejsť túto útrpnú cestu. Za to jej patrí odo mňa veľká vďaka. Vždy budem mať v pamäti ako mi pomohla odvliecť ten veľký kufor. Bez nej by som"v krajine zázrakov" bola oveľa dlhšie. Erika ďakujem  

Natálka

Natálka s maminkou Zuzkou sú super baby, naše spolubojovníčky z nemocnice. Maminka Zuzka vie dobre poradiť a aj počúvať o starostiach druhých.

Karolínka

                                                           

Karolínka s maminkou Aďou sú naše priekopníčky, Karolínka má sedem rokov a majú za sebou kus poriadne ušlapanej cesty, mamina Aďa vždy dobre poradí a pomôže a je s nimi sranda.

Kubík

 

Pavlína s Kubíkom si nás našli sami. Kubíček má podobný začiatok života ako náš Sebastián. A pretože Pavlínka je veľmi zvídavá maminka, našla si Sebastiánovu stránku na internete a nakontaktovala sa. Od vtedy si píšeme dosť často. A ja som veľmi rada, aj z toho dôvodu, že má táto stránka zmysel. Jedna druhú povzbudzujeme , my už máme kus cesty za sebou a rada odovzdám naše skúsenosti ďalej. Veľmi im držíme palce.

 

Katka

 

 

Katuška s maminkou Ivetkou sú velké bojovníčky, poznáme sa len cez internet, ale radi sa "porozprávame" - píšeme si. Ivetka bojuje za celú rodinu a klobúk dole pred ňou, ako to všetko zvláda a čo všetko už dokázala.  Majú krásnu stránku a ak Vás zaujíma ich príbeh, nech sa páči navštívte.

katka

Alex

 

Alex a maminka Lubka sú z nášho mesta, maminka Lubka je akčná  a za Alexa bojuje ako lev.

 Lujza

S Lujzou a maminou Miriam sme sa zoznámili na Kramároch pred štirmi rokmi a prežívali sme spolu hororové chvíle.  Aj keď sme neboli v stálom kontakte, vedeli sme o sebe.
Teraz sme sa po štyroch rokoch stretli opäť v nemocnici, ale za lepších okolností, na akupunktúre. Lujza je krásne usmiate dievčatko a je vidieť
na rodičoch, že sú spokojní.
 
 
Patrik

   

Paťka a Táničku sme spoznali v Dunajskej Lužnej. Pochádzajú pre nás z ďalekého východu so Šarišských Michalian. Tieto dve osoby napriek tomu, čo všetko spolu preskákali rozdávajú smiech a radosť. Sú pre nás veľkou oporou a máme ich veľmi radi.
 
 
 
 
Vraví sa že potrebuješ pár minút, alebo hodín na to, aby si si niekoho zapamätal, ale väčšinou ti nestačí ani celý život na to, aby si naňho zabudol.